AKCE

WOW! OTEVÍRÁME SVĚT ZÁZRAKŮ / WORLD OF WONDERS

Záhlavi akce WOW! OTEVÍRÁME SVĚT ZÁZRAKŮ / WORLD OF WONDERS
neděle 26. června 2022 / 10 - 22 hodin

Přesně po dvou letech od dokončení skleněné přístavby otevřeme očekávanou stálou expozici vánočních ozdob nazvanou Svět zázraků / World of Wonders / WOW!
První návštěvníky uvítáme v neděli 26. června.

Slavnostní otevření pro veřejnost se chystá na neděli 26. června. Jelikož je prostor expozice poměrně omezený a chceme návštěvníkům poskytnout klid a pohodlí při vstřebávání zážitku, rozhodli jsme se prodloužit otvírací dobu až do 22. hodiny. Fakticky se tak návštěvníci mohou těšit na druhou muzejní noc. A nebude to jediná novinka. Současně bude mít svou premiéru nový muzejní ateliér, kde bude po celý den, až do 18 hodin „zvonečková dílna“ s možností ozdobení vlastní vánoční ozdoby. Od 14,00 vystoupí na letní scéně Eurocentra oblíbený Big´O´Band a v 16 hodin návštěvníci symbolicky odzvoní otevření expozice.  Připraveno bude i občerstvení s překvapením. Celý program je zdarma.

“Věříme, že Svět zázraků / World of Wonders bude pro návštěvníky velkým lákadlem a jejich dojem z ní bude zkrátka WoW!“, řekla ředitelka našeho muzea Milada Valečková. 

Více informací k expozici zde >>