Výstava Computer & Jewellery v Legnici

V rámci 32. ročníku mezinárodní akce Legnický festival šperku v Polsku jsme v pátek 10. 5. zahájili reprízu našeho výstavního projektu Computer&Jewellery. Výstava je nainstalována v Muzeu Miedzi, vernisáž s úvodním slovem naší kurátorky Kateřiny Nory Novákové se těšila velkému zájmu návštěvníků. Projekt byl v rámci Legnického festivalu prezentován také podrobněji formou přednášky na mezinárodní odborné konferenci k tématu současného autorského šperku.

Více o výstavě

Fotogalerie

Další novinky

Navštivte nás!

Pojďte si prohlédnout zdejší sbírky skla, bižuterie, knoflíků, mincí, medailí a plaket ve stálých expozicích Nekonečný příběh bižuterie, Čarovná zahrada – České sklo sedmi století a nově též Svět zázraků (české skleněné vánoční ozdoby). Vydejte se za třpytivou krásou!

Navštívit muzeum