Spojte svou křišťálovou lásku v muzejním krystalu!

Máte rádi umění, architekturu a design a hledáte netradiční místo pro svůj velký den? Zkuste svatbu v unikátní skleněné přístavbě Muzea skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou.

Skleněná přístavba muzea ve tvaru broušeného krystalu získala po svém otevření ocenění Stavba roku 2020. Interiér objektu byl už od počáteční fáze projektován jako multifunkční prostor, kde se mohou konat kromě výstav i společenské akce, přednášky, menší koncerty. „Proč ho tedy nevyužít třeba ke svatbě? Na rok 2024 jsme pro zájemce poprvé vyčlenili několik volných termínů,“ vysvětluje ředitelka muzea Milada Valečková.

Upozornění pro případné zájemce: Pro rezervaci obřadu v muzeu je nutné domluvit konkrétní termín a čas z níže uvedených termínů souběžně i na matrice Magistrátu města Jablonec nad Nisou!

Jedná se o celkem čtyři dny v dubnu a v květnu (26. a 27. dubna, 3. a 4. května), na podzim muzeum nabízí tři říjnové termíny (18., 19. nebo 25. října). Kapacita sálu je 80 osob.

Další novinky

Navštivte nás!

Pojďte si prohlédnout zdejší sbírky skla, bižuterie, knoflíků, mincí, medailí a plaket ve stálých expozicích Nekonečný příběh bižuterie, Čarovná zahrada – České sklo sedmi století a nově též Svět zázraků (české skleněné vánoční ozdoby). Vydejte se za třpytivou krásou!

Navštívit muzeum