Pozvánka na vernisáž výstavy Computer & Jewellery

Zveme Vás na vernisáž výstavy Computer & Jewellery, která se uskuteční ve čtvrtek 7. prosince od 17 hodin. V rámci zahájení proběhne netradiční hudební vystoupení umělce Em Spiller. Neúnavný propagátor alternativní a elektronické hudby, producent, DJ vystupující od roku 1999, zakladatel labelu Music Sound Generation. Po dlouhodobém pobytu v zahraničí začal tvořit s producentem Romanem Raiem v projektu Echoes from Dust (label Moving Pictures). Nedávno vydal své debutové downtempové EP “The Bees Story”, na kterém hostuje excelentní jazzman Pavel Hrubý (klarinet, saxofon), poté následovalo ambientní EP “ A Plastic Ocean” se zpěvačkou Klárou Čmejrkovou (Jiný metro). Spolupodílí se na dramaturgii a produkci festivalu jednoho umělce - COOL V PLOTĚ  v jihočeském Písku. Je také spoluzakladatelem a hlavním dramaturgem open air festivalu ARTORZO na hradě Krakovec. Spolupracuje s projekty OMNION, TRANS ORGANIC, Develooper, DRONEscape a NTS trio. V roce 2021 složil titulní hudbu ke krátkometrážnímu filmu Life is Bulshit  - Život není snadný  (režie - Will Zavadil), kde byl také obsazen do hlavní role.

Více o výstavě zde ˃˃

Více o projektu Mezinárodní trienále skla a bižuterie JABLONEC 2023 zde ˃˃

Fotogalerie

Další novinky

Navštivte nás!

Pojďte si prohlédnout zdejší sbírky skla, bižuterie, knoflíků, mincí, medailí a plaket ve stálých expozicích Nekonečný příběh bižuterie, Čarovná zahrada – České sklo sedmi století a nově též Svět zázraků (české skleněné vánoční ozdoby). Vydejte se za třpytivou krásou!

Navštívit muzeum