HALAMA – PROTOKOLÁRNÍ DARY

Protokolární dary jsou speciálně připravovány pro významná setkání nejvyšších ústavních činitelů České republiky se svými protějšky z cizích zemí. Proto na nich mohou být použity státní symboly. Protokolární dary se zhotovují pouze jako unikáty nebo limitované kolekce a jsou samozřejmě neprodejné. Rodinná firma HALAMA z Železného Brodu byla jejich výrobcem a dodavatelem již mezi světovými válkami. Spolupráci s vybranými českými úřady začala znovu navazovat v roce 2008. Mezi její klienty patří Kancelář prezidenta republiky, obě komory Parlamentu, Ministerstvo zahraničních věcí nebo Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Výstava je umístěna ve stálé expozici skla do 14. 1. 2024.

Fotogalerie

Další novinky

Navštivte nás!

Pojďte si prohlédnout zdejší sbírky skla, bižuterie, knoflíků, mincí, medailí a plaket ve stálých expozicích Nekonečný příběh bižuterie, Čarovná zahrada – České sklo sedmi století a nově též Svět zázraků (české skleněné vánoční ozdoby). Vydejte se za třpytivou krásou!

Navštívit muzeum