Den otevřených dveří Ministerstva kultura ČR

Ve čtvrtek 28. září v rámci Dne české státnosti se společně s dalšími organizacemi zúčastníme Dne otevřených dveří ministerstva kultury, od 10.00 do 17.00 hodin v Nostickém paláci (Maltézské náměstí 1, Praha 1).

Akce nabídne prohlídku reprezentačních prostor, včetně pracovny ministra kultury a obrazárny s mnoha pozoruhodnými díly starých mistrů, kapli Nanebevzetí Panny Marie a nahlédnutí do slavné majorátní nostické knihovny. Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost a při návštěvě nezapomeňte přijít i k nám na stánek. Těšíme se na Vás!

Další novinky

Navštivte nás!

Pojďte si prohlédnout zdejší sbírky skla, bižuterie, knoflíků, mincí, medailí a plaket ve stálých expozicích Nekonečný příběh bižuterie, Čarovná zahrada – České sklo sedmi století a nově též Svět zázraků (české skleněné vánoční ozdoby). Vydejte se za třpytivou krásou!

Navštívit muzeum