Novinky v expozici

Novinka ve stálé expozici bižuterie – Zrcadlová stěna se šatony velkých rozměrů.

Čelákovická společnost Amirro, patřící mezi největší specializované výrobce zrcadel v Evropě, je zákazníkům schopna dodat produkty ve velikosti od kapesního zrcátka až po 19 mm silnou stolní desku s vyleštěnou hranou. Exkluzívně pro výstavu HOT.HOT.HOT (Národní technické muzeum v Praze, 2022) zhotovila zrcadlové stěny zdobené efektní nápodobou bižuterních šatonů (skleněných imitací drahokamů). Našemu muzeu je po skončení výstavy darovala a staly se tak novým atraktivním exponátem ve stálé expozici Nekonečný příběh bižuterie. A protože jsme k ní přemístili jeden ze skleněných závěsů s kameny Preciosy, vznikl další mimořádně zajímavý prostor, ideální třeba pro pořízení „selfíčka“. Přijďte se přesvědčit!

Společnosti Amirro za velkorysý dar děkujeme.