Mistr křišťálu vyhlašuje soutěž pro rok 2023.

Společnost Preciosa, a.s. ve spolupráci s naším muzeem a za podpory České sklářské společnosti vyhlašuje 16. ročník soutěže „MASTER OF CRYSTAL“.
Cílem této soutěže je prohloubení spolupráce společností skupiny Preciosa se studenty i absolventy vysokých a středních technických a uměleckých škol i umělecké veřejnosti a následná prezentace výsledků jejich práce.

Téma ročníku 2023:

„Perlička i trochu jinak“

Seznamte se se sortimentem skleněných perliček a s tradičními technikami pro práci s perličkami a najděte jejich uplatnění s vizí i pro budoucnost. Pro tuto soutěž zkuste nabídnout jejich nové a neotřelé využití. Najděte pro tyto perličky jedinečný prostor, nový význam a čestné uplatnění. Neváhejte vyzkoušet aktuální dostupné technologie. Využijte existující perličky a komponenty a vytvořte unikátní design, který i dokážete zrealizovat.

Více informací naleznete zde >