Natáčení u nás v muzeu

Televizní pořad s tradicí od roku 2001 zavítal i k nám do muzea. Zatím pouze natáčecí tým, diváci jej budou moci zhlédnout 18. července zde.
Pořad Rady ptáka Loskutáka spolu s Czech turismem vyhledávají zajímavá místa v Česku. Jsme rádi, že místem výběru bylo i naše muzeum a shodou okolností 3 dny od doby, kdy jsem otevřeli novou přístavbu v podobě obřího broušeného krystalu. Prosklený prostor je určen na specifické výstavní projekty a akce. Věříme, že přitáhnou pozornost laické i odborné veřejnosti. Nyní v něm jsou umístěna současná svítidla v rámci výstavy Mezinárodního trienále skla a bižuterie Trendy.Design.Produkce. 

Moderátor pořadu Petr Rychlý v chystaném pořadu provede diváky společně s naším hlavním kurátorem Petrem Novým stálými expozicemi i právě probíhajícími výstavami. Velice si vážíme této iniciativy, která podporuje domácí cestovní ruch a Vás srdečně zveme k návštěvě našeho muzea, abyste mohli vše vidět na vlastní oči. 

Rady ptáka Loskutáka