AKCE

Muzejní noc pod Ještědem

TYKAMO_hra
31. května 2014, 16-22 hodin/ hlavní budova

Naše muzeum Vás společně s Domem Jany a Josefa V. Scheybalových, Severočeským muzeem v Liberci, Oblastní galerií v Liberci a iQLandií Liberec zve v sobotu 31. května na 2. ročník Muzejní noci pod Ještědem.

Co jsme pro Vás připravili?

Pestrý program v podobě kulturních vystoupení a tvůrčích dílen s tématem „dřevo – hra“ budou provázet klaunská, hudební a divadelní vystoupení pro děti i dospělé. Úplně poprvé budou mít návštěvníci příležitost prohlédnout si čerstvě zmodernizované stálé expozice plné zajímavých překvapení. Navíc pro ně žáci ze základní školy Arbesova vedeni paní učitelkou Coganovou připravují zábavný kvíz, který prohlídku expozicemi netradičně oživí.

A pro šikovné děti je nachystána tvůrčí dílna, kde si vyrobí různobarevné tyčky, které si v ostatních navštívených institucích zkompletují do originální hry s názvem TYKÁMO, včetně jedinečné krabičky!

Mezi Jabloncem n. N. a Libercem bude zdarma zajištěna doprava historickým autobusem.
Vstup je samozřejmě zdarma i do všech pořadatelských organizací!

Akce probíhá za finanční podpory Ministerstva kultury ČR a statutárního města Jablonce nad Nisou v rámci projektu „Jablonec nad Nisou 2014“.

logo_MK

logo_projekt