Křehká krása zve i na skleněné střevíčky od Blanky Matragi

strevicek B. MatragiSkleněné střevíčky vyrobené podle návrhů slavné návrhářky v novoborské sklárně AJETO, mobilní sklářská pec s tradiční výrobou foukaného skla nebo malování vánočních ozdob. To jsou hlavní lákadla výstavy Křehká krása, která se uskuteční na jabloneckém výstavišti od čtvrtka 8. do neděle 11. srpna.

Pro návštěvníky je dále připravena bohatá nabídka předvádění výroby bižuterie a technik zpracování skla. „Výstava nabídne program pro celou rodinu. Princezny Terezka a Barborka se už těší, že si nimi děti přijdou pohrát a zasoutěžit v pohádkových soutěžích. Tatínkové jistě ocení rozmanité možnosti občerstvení ve formě regionálních českých, polských i německých specialit, od uzenářských přes cukrářské až po ty tekuté. Dámy jistě využijí možnosti výhodných nákupů bižuterních komponentů nebo hotové bižuterie “, přibližuje program pořadatelka Irena Bulířová.

Křehká krása 2013 – to je velkolepá přehlídka sklářského umění a bižuterní výroby určená pro celou rodinu. Navštívit ji můžete od čtvrtka 8. srpna do neděle 11.srpna 2013 v Jablonci nad Nisou, v areálu výstaviště Eurocentra, vždy od 10 hodin. Podrobný program je ke stažení na www.svbi.cz

Partnery výstavy jsou:

Powiat Jelenia Góra, CzechTourism, Ministerstvo kultury ČR,  Preciosa, a.s., statutární město Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj, Eurocentrum Jablonec nad Nisou, Jablonecké kulturní a informační centrum, Seznam.cz a TicketPortal.

Tento projekt je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Euroregionu NISA.