OHODNOŤTE NÁS NA NOVÉM PORTÁLU „DO MUZEA“!

Do muzea! je nový portál, určený všem zájemcům o svět muzeí a galerií, který poskytuje kompletní přehled o muzejních institucích na území České republiky. Vytvořilo jej Národní muzeum ve spolupráci s Asociací muzeí a galerií České republiky.

OHODNOŤTE NÁS!
Všichni návštěvníci portálu mohou ohodnotit kvalitu muzejní instituce udělením 1 – 5 bodů ve čtyřech různých kategoriích (Expozice a výstavy, Lidé v muzeu, Služby návštěvníkům, Doprovodné programy). Celkový počet bodů bude určen průměrem z jednotlivých kategorií.
Díky Vašemu hodnocení na portálu Do muzea! tak získáme tolik důležitou zpětnou vazbu, jak se Vám u nás líbilo a co bychom měli ještě zlepšit. Těšíme se na Vaše názory!!!
Návštěvnicky nejúspěšnější instituce může navíc získat titul MUZEUM ROKU (slavnostní vyhlášení proběhne v rámci předávání cen Gloria musaealis v květnu každého roku).

Soutěž pro návštěvníky
Z návštěvníků, kteří se do soutěže zaregistrují, budou (rovněž v květnu) vylosováni tři výherci, kteří obdrží hodnotné ceny a volné vstupenky do muzeí. Tak hurá do toho!

do_muzea_square_250x250