Dny lidové architektury na Kristiánově

Nemáte ještě plán na výlet na tento víkend? A chcete se projít po Jizerkách s cílem navštívit roubenou chalupu na Kristiánově, kde si můžete zdarma projít expozici o historii osady a zúčastnit se i komentované prohlídky expozicí, kde na děti bude čekat sklář Lišák, kde můžete hledat poklad čaroděje Tamanna?

Pak neváhejte a přijďte za námi. Budeme na vás čekat mezi 10 – 17 hodinou. Připojili jsme se totiž ke Dnům lidové architektury, který pořádá Liberecký kraj a tak v sobotu i v neděli bude Kristiánov jedním z míst vybraných staveb lidové architektury typické pro Liberecký kraj. A pokud se na Kristiánov vydáte naučnou stezkou od jabloneckého muzea skla a bižuterie, můžete soutěžit o exkluzivní výhru – tajuplnou noc v Liščí boudě, uprostřed černočerné jizerskohorské tmy!