Cross the Line

Stoletá tradice i moderní design, to vše přináší unikátní výstava česko-slovenského skla CROSS THE LINE v Jeruzalémě, kterou pořádají Czech House Jerusalem a Czech Centre Tel Aviv ve spolupráci s  naším muzeem. V סינמטק ירושלים - סינמטק ירושלים – The Jerusalem Cinematheque tak budou k vidění skleněné originály zapůjčené exkluzivně pro tuto akci od patnácti nejznámějších českých skláren a jedné slovenské. Některé z nich budou mít dokonce i světovou premiéru! Zastoupeny jsou firmy AlditBlažek GlassBrokisBystro Designcaesar crystal bohemiaeEvans Atelier, GOLDBERG GLASS, ILLOLA, Sevcik-crystal; Lhotský, s.r.o, Moser glassworks, RONA – 5 star glassRücklSIPEK Team a Verreum.  Moc děkujeme všem firmám a studiím, co s námi do toho šly. Bude to výstavní prezentace současného českého (a slovenského) skla v Izraeli po opravdu mnoha letech.

plakát 2